• 664-959-366
  • feniks.swidwin@wp.pl
  • Świdwin, Polska

OSIĄGNIĘCIA UKL „FENIKS” ŚWIDWIN


OSIĄGNIĘCIA UKL „FENIKS” ŚWIDWIN – 2022 rok 

 

1. Szymon Simlat:

  • I miejsce w biegach górskich 2000m –  Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich na krótkim dystansie w kat. U16 – Krynki
  • II miejsce w biegu na Śnieżnik – Mistrzostwa Polski w Alpejskich Biegach Górskich w kat. U16
  • I miejsce biegu na 600m – Halowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie
  • III miejsce w biegu na 1000m – Mistrzostwa Województwa MKS i UKS w Złocieńcu
  • III miejsce w biegu na 2000m – Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego U16
  • II miejsce w biegu na 1000m – Jesienne Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego LDK,

 

2. Michał Rynkiewicz:

  • III miejsce – w pięcioboju w Mistrzostwach Województwa w Wielobojach U16, U18 i U20

3. Ksawery Dadacz:
I miejsce …

4. Krzysztof Simlat:

  • I miejsce  – 
  • II miejsce 

5. Igor Miller:
I miejsce …

 

6. Martyna Hałuszka:
I miejsce …

7. Filip Korzystko:
I miejsce …

8. Robert Pielak:
III miejsce –  skok w dal

9. Martyna Żukowska:
II miejsce –  rzut piłeczką palantową

10. Wiktoria Borowik:
III miejsce –  rzut piłeczką palantową

11. Bartosz Świś:

  • I miejsce w skoku w dal – Mistrzostwa Województwa MKS i UKS w Złocieńcu
  • II miejsce w biegu na 100 m – Mistrzostwa Województwa MKS i UKS w Złocieńcu
  • III miejsce w skoku w dal – Mistrzostwach Województwa U18 i U20
  • II miejsce w skoku w dal – U18- Jesienne Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego LDK,

12. Jakub Podołowski:

  • II miejsce w rzucie dyskiem – Mistrzostwa Województwa MKS i UKS w Złocieńcu
  • II miejsce w pchnięciu kulą – Mistrzostwa Województwa MKS i UKS w Złocieńcu
  • III miejsce w rzucie dyskiem – Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego U16
  • III miejsce w pchnięciu kulą – Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego U16
13. Dawid Gomułka:
III miejsce –  skok w dal

14. Eugeniusz Piotrowski:

  • III miejsce w biegu  na 400m M65 w Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters
  • III miejsce w biegu na 200m M65 w 32. Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters – Toruń

 

15. Kamil Piotrowski:
I miejsce – – w rzucie dyskiem w  XIX Mistrzostwach Polski w Rzutach Nietypowych

III miejsce – w rzucie dyskiem w  XIX Mistrzostwach Polski w Rzutach Nietypowych

16. Joanna Kruk:
III miejsce – w rzucie dyskiem w  XIX Mistrzostwach Polski w Rzutach Nietypowych

17. Marcin Kisiel:
III miejsce – w rzucie dyskiem w  XIX Mistrzostwach Polski w Rzutach Nietypowych

18. Rafał Błażejczyk:
III miejsce – w rzucie dyskiem w  XIX Mistrzostwach Polski w Rzutach Nietypowych

19. Joanna Dobrowolska:
III miejsce –

20. Julia Wychowałek :


OSIĄGNIĘCIA UKL „FENIKS” ŚWIDWIN – 2021 rok 

Róża Adametz:
I miejsce w trójboju siłowym klasycznym w Mistrzostwach Świata Federacji XPC w Siedlcach w kat. do lat 16
II miejsce w rzucie dyskiem w Mistrzostwach Województwa U16 w Szczecinie
II miejsce w biegu przez płotki w Mistrzostwach Województwa U16 w Szczecinie

Szymon Simlat:
I miejsce w biegach górskich 2000m Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich na krótkim dystansie w kat. U16.
III miejsce w biegu na 2000m  w Mistrzostwach Województwa U16 w Szczecinie

Joanna Dobrowolska: I miejsce w trójboju siłowym klasycznym w Mistrzostwach Świata Federacji XPC w Siedlcach w kat. 16-17 lat
Michał Rynkiewicz: II miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Województwa w Szczecinie
Filip Korzystko:  I miejsce w rzucie piłeczką palantową w Mistrzostwach LDK w Szczecinie kat. U12
Natan Pawlukiewicz:  III miejsce    w biegu na 1000m  w Mistrzostwach LDK w Szczecinie kat. U12
Ksawery Dadacz: III miejsce   w biegu na 60m w Mistrzostwach LDK w Szczecinie kat. U10
Wojciech Adametz: V miejsce   w rzucie piłeczką palantową w Mistrzostwach Polski LDK w Sieradzu kat. U12


OSIĄGNIĘCIA UKL „FENIKS” ŚWIDWIN – 2020 rok 

Róża Adametz

  • III miejsce w biegu na 200m przez płotki – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Szczecinie
  • III miejsce w biegu na 80m przez płotki – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Szczecinie

Wiktoria Macioszek

  • II miejsce w pchnięciu kulą – Mistrzostwa Województwa Juniorów w Białogardzie
  • II miejsce w rzucie dyskiem – Mistrzostwa Województwa Juniorów w Białogardzie

Kamil Piotrowski 

  • III miejsce w rzucie oszczepem w kat. M35 Mistrzostwa Polski Masters w Lublinie

 


OSIĄGNIĘCIA UKL „FENIKS” ŚWIDWIN – 2019 rok 
Mariusz Wojdalski

  • II miejsce w skoku w dal – Halowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie
  • I miejsce w biegu na 100 m – Mistrzostwa Województwa MKS i UKS w Złocieńcu

 Radosław Zdunek – I miejsce w pchnięciu kulą 5kg– Mistrzostwa Województwa MKS i UKS w Złocieńcu

 Izabela Kurowska – III miejsce kobiet 40 – 49 lat – 5. Gdańsk Maraton

 


OSIĄGNIĘCIA UKL „FENIKS” ŚWIDWIN – 2018 rok 

  1. Halowych Mistrzostwach Województwa OLA Szczecinie – Bartosz Kruk
  • 1 złoty medal za bieg na 60m
  • 1 złoty medal za skok w dal (chłopcy rocznik2006)
  1. Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych – Białogard – Karol Puszkiewicz
    • 1 złoty medal – senior
  1. Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych – Białogard – Szymon Siwek
    • 1 brązowy medal – kat. junior
  1. Puchar Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym – Skierniewce:
    • 1 srebrny medal w 57 kg – juniorka do lat 18  oraz 1 srebrny medal w  kat.57 kg –  seniorka – Julia Kobierecka
    • 1 brązowy medal w kategorii seniorek +84. – Joanna Kruk
  1. Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego U18, U20 w Białogardzie – Mariusz Wojdalski
  • 1 srebrny medal za bieg na 200m
  • 1 brązowy medal za bieg na 100m

 


OSIĄGNIĘCIA UKL „FENIKS” ŚWIDWIN – 2017 rok

  1. Halowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie
  • 1 brązowy medal – skok w dal – Mariusz Wojdalski
  1. Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego – Białogard
  • 1 srebrny medal w biegu na 2000m z przeszkodami – Szymon Siwek
  1. Mistrzostwa Województwa MKS i UKS w Złocieńcu
  • 1 srebrny medal w pchnięciu kulą 3 kg juniorek – Wiktoria Macioszek
  • 1 srebrny medal w rzucie dyskiem 1 kg juniorek – Wiktoria Macioszek
  • 1 brązowy medal w biegu na 300m juniorów – Mateusz Kaczor
  • 1 brązowy medal w biegu na 1000m juniorów – Wojciech Rokita
  • 1 brązowy medal w biegu na 1000m młodzików – Bartosz Tatys
  • 1 złoty medal w rzucie dyskiem 1 kg młodzików – Bartosz Kruk
  • 1 złoty medal w skoku w dal młodziczek – Natalia Kwiatkowska
  • 1 brązowy medal w skoku w dal młodzików – Tomasz Sołowiej
  • 1 brązowy medal w biegu na 100 m juniorów – Mariusz Wojdalski
  • 1 brązowy medal w biegu na 600m – młodziczek – Hanna Frączak
  • 1 srebrny medal w skoku w dal młodziczek – Hanna Frączak
  • 1 złoty medal w rzucie dyskiem 0,75 kg młodziczek – Amelia Rakowska
  1. Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego U18, U20 w Szczecinie –
  • 1 złoty medal w biegu na 200m juniorów – Mariusz Wojdalski
  • 1 srebrny medal w biegu na 3000m – Szymon Siwek
  • 1 srebrny medal w biegu na 2000m z przeszkodami– Szymon Siwek
  • 1 brązowy medal w biegu na 200m juniorek – Julia Kobierecka
  • 1 brązowy medal w pchnięciu kulą 3 kg juniorek – Wiktoria Macioszek
  • 1 srebrny medal w rzucie dyskiem 1 kg juniorek – Wiktoria Macioszek
  • 1 srebrny medal w pchnięciu kulą 3 kg młodziczek – Amelia Rakowska
  • 1 srebrny medal w biegu na 800 m młodzików – Bartosz Tatys
  1. Bieg uliczny Mila Świdwińska – Karol Puszkiewicz
  • 1 złoty medal OPEN mężczyzn
  1. Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny w Białogardzie – Karol Puszkiewicz
  • 1 brązowy medal w biegu na 800 m seniorów
  1. XII Międzynarodowy Puchar Lekkoatletyczny ­–  Łowicz – Bartosz Kruk
  • 1 złoty medal w rzucie piłeczką palantową (chłopcy rocznik 2006)
  1. Międzynarodowe Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym federacji WPC (World Powerlifting Congress) w Kołobrzegu:
  • Ustanowienie rekordu świata w kat. JUNIOR 16-17 z wynikiem 222,5 kg i jednocześnie zdobycie 1 miejsce w kat. do 52 kg oraz 3 miejsce w kat. OPEN kobiet – Julia Kobierecka
  • I miejsce w trójboju siłowym w kat. +85kg i jednocześnie 2 miejsce w kat. WETERAN – Joanna Kruk

W ciągu całego 2017 roku zawodnicy starowali ponad 150 razy w konkurencjach biegowych na dystansach 60m, 100m, 200m, 600m, 1000m, 3000m, 2000m z przeszkodami, biegach przez płotki oraz w konkurencjach rzutowych: oszczepem, dyskiem, pchnięcie kulą, a także skoku w dal i trójboju siłowym.

 


OSIĄGNIĘCIA UKL „FENIKS” ŚWIDWIN – 2016 rok

  1. Otwarte Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego UKS i MKS w Lekkoatletyce w Złocieńcu
  • 1 złoty medal w pchnięciu kulą młodziczek – Wiktoria Macioszek
  1. Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Młodzików w Goleniowie
  • 1 złoty medal w rzucie dyskiem 0,75 kg – Wiktoria Macioszek
  • 1 srebrny medal w rzucie dyskiem 0,75kg – Amelia Rakowska
  • 1 złoty medal w pchnięciu kulą 3 kg – Wiktoria Macioszek
  • 1 srebrny medal w biegu sztafetowym 4 x 100m mężczyzn – Mariusz Wojdalski, Nikodem Borny, Matusz Kaczor,
  • 1 złoty medal w biegu na 200 m przez płotki – Julia Kobierecka
  1. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Poznaniu
  • 1 złoty medal w rzucie dyskiem – Wiktoria Macioszek
  • 1 srebrny medal w pchnięciu kulą – Wiktoria Macioszek
  • 1 srebrny medal w rzucie dyskiem – Amelia Rakowska
  1. XIX Międzynarodowy Bieg Uliczny „O Sztachetkę”
  • 1 złoty medal (rocznik 2005-2006) – Bartosz Kruk
  • 1 brązowy medal (rocznik 2001-2000) – Julia Kobierecka
  1. Bieg uliczny „Mila Świdwińska” –
  • miejsce OPEN mężczyzn – Karol Puszkiewicz
  1. Mityng na Zakończenie Sezonu – Białogard
      • 1 złoty medal i 1 brązowy w rzucie dyskiem młodziczek – Wiktoria Macioszek i Amelia Rakowska
      • 1 złoty medal i 1 brązowy w pchnięciu kulą młodziczek – Wiktoria Macioszek i Amelia Rakowska
      • 1 srebrny medal w pchnięciu kulą seniorów – Bartosz Szczepański
  1. Mityng rzutów Lekkoatletycznych Klubów sportowych w Stargardzie Szczecińskim
    • 1 złoty medal i 1 brązowy w rzucie dyskiem młodziczek Wiktoria Macioszek i Amelia Rakowska
    • 1 złoty medal i 1 srebrny w pchnięciu kulą młodziczek Wiktoria Macioszek i Amelia Rakowska
    • 1 brązowy medal w pchnięciu kulą seniorów – Bartosz Szczepański

OSIĄGNIĘCIA UKL „FENIKS” ŚWIDWIN – 2015 rok

  1. Otwarte Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego UKS i MKS w Lekkoatletyce w Złocieńcu – Wiktoria Macioszek
  • 1 złoty medal w pchnięciu kulą
  1. Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Młodzików w Białogardzie
  • 1 złoty medal w rzucie dyskiem 1 kg – Wiktoria Macioszek
  • srebrny medal w pchnięciu kulą 3 kg- Wiktoria Macioszek
  1. XIX Międzynarodowy Bieg Uliczny „O Sztachetkę” – Płoty – Bartosz Kruk
  • 1 złoty medal (rocznik 2005-2006)

 


OSIĄGNIĘCIA UKL „FENIKS” ŚWIDWIN – 2014 rok

  1. XVIII Międzynarodowego Biegu Ulicznego „O Sztachetkę” w Płotach
    • 1 miejsce w biegu na 400 m (chłopcy roczniki 2006/2007) – Bartosz Kruk
  2. Mistrzostwa Województwa UKS i MKL w Gryfinie – Wiktoria Macioszek
    • 1 brązowy medal w pchnięciu kulą młodziczek